سوالات متداول

گارانتی محصولات چگونه است؟

کلیه محصولات ما دارای 1 هفته مهلت تست و  6ماه گارانتی هستند که این زمان از لحظه دریافت کالا توسط شما فعال می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات گارانتی به اینجا مراجعه کنید.

نحوه ارسال و هزینه ارسال چگونه است؟

نحوه ارسال بسته به انتخاب شما با روش های پست، تیپاکس، چاپار و اتوبوس و باربری قابل ارسال است و در همه این موارد محصول شما طوری بسته بندی خواهد شد که کوچکترین مشکلی برای آن پیش نیاید. هزینه ارسال نیز برای محصولات با قیمت بالای 10 میلیون تومان رایگان است.

نحوه پرداخت چگونه است؟پرداخت درب منزل دارید؟

فروش ما بصورت نقدی و پرداخت از طریق سایت و درگاه پرداخت است و همچنین امکان پرداخت درب منزل وجود ندارد.

فروش اقساطی دارید؟

فروش ما به دلیل وابستگی شدید قیمت ها به ارز و دلار بصورت کاملا نقدی بوده و امکان فروش اقساطی برای ما وجود ندارد.

مهلت تست 1 هفته ای دارای چه شرایطی است؟

مهلت تست 1 هفته ای از لحظه ای که کالا به دستتون میرسه شروع میشه. در مهلت تست شما می تونید کالا را از نظر ظاهر بررسی کنید تا اگر با کالایی که با شما هماهنگ شده متفاوت باشد بتوانید کالا را عودت دهید. در حالت دوم اگر کالا را تست کردید و کالا از لحاظ سخت افزاری دارای مشکل بود می توانید کالا را عودت دهید.

رویه بازگردانی کالا

برای برگردانی کالا باید کالای خریداری شده در مهلت تست 1 هفته ای خود دارای مشکلاتی همچون اشکال ظاهری و یا مشکل سخت افزاری باشد که در این صورت می توانید کالا را عودت دهید. هزینه عدوت کالا در ابتدا بر عهده خریداز است که اگر در ادامه کارشناسان ما تایید کردند که کالا مشکل دار است هزینه عودت نیز برگشت داده می شود.