گارانتی

شرایط گارانتی وستلپ

شرایط مهلت تست و بازگشت 7 روزه وستلپ

خرید شما از وستلپ و اعتماد شما به ما، سرآغاز ارتباطی طولانی با خانواده وستلپ خواهد بود.

 

ضمانت برگشت 100 % مبلغ پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید

(7 روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار)

با شرایط زیر:

  • مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت وستلپ با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
  • محصول از لحاظ ظاهر و بدنه با آنچه با مشتری هماهنگ شده است متفاوت باشد. در صورتی که کالا با موردی که هماهنگ شده بود باشد، تا یک روز پس از دریافت کالا می توانید به پشتیبانی وستلپ اطلاع دهید تا مشکل بررسی شود.

 

چنانچه بعد از ثبت سفارش، از خریدتان پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد - دارای شرایط ذیل)

>> قبل از ارسال کالا: می بایست قبل از آنکه کالا توسط وستلپ برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن ۰446246001 اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود.

>> بعد از ارسال کالا:  چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، قبل از بازکردن جعبه کالا از خریدتان پشیمان شدید و خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی تکنولایف اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل بازگشت هستند که بسته‌بندی آنها باز نشده باشد و هیچگونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته‌بندی درج نکرده باشید.

>> نکات قابل توجه: هزینه‌های ارسال اولیه کالا برای خریدار برعهده فروشگاه و همچنین هزینه‌ی عودت توسط خریدار، به عهده‌ی خریدار خواهد بود.

 

 اما شرایط گارانتی محصولات فروشگاه وستلپ چگونه است:

1- کلیه لپ تاپ های ما دارای 6 ماه گارانتی هستند که این گارانتی دقیقا مشابه گارانتی لپ تاپ و محصولات نو هست.

2- باتری، شارژر و هارد دارای گارانتی 1 ماه تعویض است که در صورتیکه مشکلی برای این قطعات ایجاد شود آنها با نمونه ارجینال و نو جایگزین و تعویض می شود.

اما خبر دارید که ارسال کلیه محصولات ما به سراسر کشور رایگان و مجانی است.