Asus-ایسوس

کمپانی تایوانی Asus-ایسوس یکی از برندهای پیشرو در زمینه تولید محصولات IT از جمله رایانه و لوازم جانبی در جهان است. مجموعه محصولات ساخته شده توسط این کمپانی پرآوازه شامل مادربورد، مادربور سرور، کامپیوترهای شخصی، سیستم‌های سرور، صفحه‌نمایش LCD، کارت ویدئو سه بعدی، تلفن همراه، رایانه جیبی، دیسک گردان‌های نوری، دستگاه‌های اینترنت پهن‌باند، روتر ارتباط بی‌سیم، قطعات شبکه و… می‌باشند. این کمپانی چند ملیتی فعالیت خود را از سال 1990 شروع کرده و امروزه به یکی از بزرگ‌ترین فروشنده‌های کامپیوتر در دنیا تبدیل شده است.

برند Asus-ایسوس

کلیه محصولات تولیدشده توسط این برند در سه سطح برای کاربران عادی، خاص و حرفه‌ای به بازار عرضه می‌شوند. قابل توجه است که بدانید این کمپانی رتبه‌ی اول مادربورد در دنیا را به خود اختصاص داده است و به‌عنوان یک کمپانی مستقل در حوزه‌ی فناوری، با شرکت‌های هیولت پاکارد و IBM همکاری می‌کند. Asus هم‌اکنون در لیست 10 کمپانی برتر کامپیوتری آسیا رتبه بندی شده است. همچنین جزء یکی از سه تولید کننده برتر لپ تاپ در جهان است که سیستم‌های خود را مطابق با سلیقه و نیاز کاربران با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز از لپ تاپ‌های مخصوص گیم و طراحی گرفته تا کاربری‌های خانگی در نظر گرفته است. از جمله ویژگی محصولات برند ایسوس می‌توان به قیمت مناسب، توزیع گسترده، کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مثبت اشاره نمود.

وستلپ، یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز برای خرید لوازم دیجیتالی از جمله انواع لپ تاپ Asus-ایسوس می‌باشد که بستری امن و مطمئن را برای کاربران فراهم نموده است.

نمایش 1–2 از 35 نتیجه